Ідентифікатор матеріалу - 1634

Постанова Кабінету Міністрів України
№954 від 14.12.2016
"Про внесення зміни до переліку закладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років"


Видавець:
Категорії:
, , , ,
Навчальний рік:
Коментар оновлено: 22.12.2016
Якщо у вас не вантажиться онлайн перегляд документів, оновіть сторінку (клавіша F5) або натисніть тут.

Друкувати матеріал

Постанова КМУ від 14.12.2016 №954 “Про внесення зміни до переліку закладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років” вирішує питання забезпечення гарантованого державою права директорів і педагогічних працівників інклюзивних груп дошкільних навчальних закладів на пенсійне забезпечення.

Урядом прийнято рішення про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 листопада 1993 р. № 909 “Про перелік закладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років”, відповідно до якого надається право на пенсію за вислугу років:

  • асистентам вихователів, які працюють в інклюзивних групах,
  • директорам (завідуючим) дошкільних навчальних закладів.

Відтепер абзац п’ятий розділу 1 у графі “Найменування посад” (які мають право на пенсію за вислунгу років) викладено в такій редакції:

“директори (завідувачі), вихователі-методисти, вихователі, асистенти вихователів дошкільних навчальних закладів в інклюзивних групах, музичні керівники, вчителі-дефектологи, вчителі-логопеди, практичні психологи”.

Постанова Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 954 «Про внесення зміни до переліку закладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років» приводить у відповідність до законодавства гарантовані державою права директорів і працівників інклюзивних груп дошкільних навчальних закладів.

Джерела:Якщо у вас не вантажиться онлайн перегляд документів, оновіть сторінку (клавіша F5) або натисніть тут.