Ідентифікатор матеріалу - 177

Лист МОН України
№1/9-557 від 18.10.2016
"Про дотримання чинного законодавства України при наданні додаткових освітніх послуг у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах"


Видавець:
Категорії:
, , ,
Навчальний рік:
Якщо у вас не вантажиться онлайн перегляд документів, оновіть сторінку (клавіша F5) або натисніть тут.

Друкувати матеріал

У листі МОН України від 18.10.2016 №1/9-557 йдеться про дотримання чинного законодавства України при наданні додаткових освітніх послуг у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах.

Зазначено, що перелік платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року № 796.

Уведення додаткових освітніх послуг, які не визначені Базовим компонентом дошкільної освіти, передбачено частиною 4 статті 23 Закону україни “Про дошкільну освіту” лише за згодою батьків на основі договору між батьками або особами, які їх замінюють, та дошкільним навчальним закладом, у межах гранично допустимого навантаження дитини.

У листі зазначено про необхідність дотримання вимог постанови головного державного санітарного лікаря України від 11 березня 2014 року №8 (щодо заборони приготування та використання кисневих коктейлів у навчальних закладах і дитячих закладах оздоровлення та відпочинку), положень статті 22 Закону України “Про безпечність та якість харчових продуктів”. 

Лист підготовлено за підсумками засідання круглого столу з представниками громадської організації “Батьки SOS”.

Джерела:

Завантажити всі прикріплені файлиЯкщо у вас не вантажиться онлайн перегляд документів, оновіть сторінку (клавіша F5) або натисніть тут.