Переглядів: 470 Ідентифікатор матеріалу - 2298
Постанова Кабінету Міністрів України
№753 від 26.10.2016
"Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2003 р. № 585"
- Видавець:
- Кабінет Міністрів України
- Категорії:
- Інклюзивне навчання, Наукове і методичне забезпечення освіти, Основна школа (Базова середня освіта), Післядипломна освіта, Початкова освіта, Психологічна служба та соціально-педагогічний патронат, Управління закладом освіти
- Навчальний рік:
- 2016/2017 навчальний рік, 2017/2018 навчальний рік, 2018/2019 навчальний рік, 2019/2020 навчальний рік, 2020/2021 навчальний рік
Якщо у вас не вантажиться онлайн перегляд документів, оновіть сторінку (клавіша F5) або натисніть тут.
Постановою КМУ від 26 жовтня 2016 р. № 753 затверджено такі зміни, що внесено до постанови КМУ від 23 квітня 2003 р. № 585 “Про встановлення строку навчання у загальноосвітніх навчальних закладах для дітей з особливими освітніми потребами”:
У назві постанови слова “, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку”замінити словами“з особливими освітніми потребами”.
2. У пункті 1:
1) в абзаці першому слова “, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку”замінити словами“з особливими освітніми потребами”;
2) у підпункті 1 слово“вадами”замінити словом“порушеннями”;
3) в абзаці п’ятому підпункту 2 слова“розумово відсталих дітей”замінити словами“дітей з порушеннями розумового розвитку”;
4) останній абзац виключити.
3. Доповнити постанову пунктами 3 і 4 такого змісту:
“3. Припинити набір учнів до підготовчих та перших класів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів) для дітей із затримкою психічного розвитку з 1 вересня 2017 р., забезпечивши умови для навчання дітей із затримкою психічного розвитку в спеціальних або інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів.
4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування перетворити до 2022 року існуючі спеціальні загальноосвітні школи (школи-інтернати) для дітей із затримкою психічного розвитку в інші типи навчальних закладів системи освіти”.
Джерело: