Ідентифікатор матеріалу - 4239

Інформаційне повідомлення
№б/н від 10.05.2017
"Загальнонаціональна кампанія з профорієнтації випускників шкіл"


Видавець:
Категорії:
, , , , , , , ,
Навчальний рік:
,
Якщо у вас не вантажиться онлайн перегляд документів, оновіть сторінку (клавіша F5) або натисніть тут.

Друкувати матеріал

Державна служба зайнятості розпочинає загальнонаціональну інформаційну кампанію з професійної орієнтації абітурієнтів та старшокласників, яка допоможе молодим українцям визначитись із професією.

Тестування для визначення своїх здібностей та схильностей до тієї чи іншої професії можна безкоштовно пройти у будь-якому з 550 центрів зайнятості по всій Україні.

Для активного залучення молоді до профорієнтаційного тестування на загальнонаціональних телеканалах та у мережі інтернет транслюватиметься низка соціальних роликів, які розповідатимуть про важливість обрання своєї майбутньої професії для молодих українців – інформує прес-служба відомства.

“Саме тестування абсолютно нескладне, але дуже корисне. Адже за даними міжнародних експертів близько половини випускників працює не за фахом, а кожен третій іде змінювати професію одразу після закінчення вищого навчального закладу. Тому дуже важливо ще у школі зрозуміти, до чого у тебе лежить душа і продовжувати навчатись саме за тією професією, яка відповідає типу темпераменту людини, її індивідуальним схильностям і здібностям”, – зазначив заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко.

Для того, щоб пройти тестування у центрі зайнятості не потрібно ніяких попередніх приготувань.

Спеціаліст центру підбере необхідний тест для відвідувача, який триває від 30 до 180 хвилин. Після його завершення відвідувач отримує інформацію, яка допоможе визначити галузь професійної діяльності, яка найбільш  близька людині.

Нагадаємо, для того, щоб попередньо записатись на консультацію до центру зайнятості можна використати сервіс електронної черги.

 Якщо у вас не вантажиться онлайн перегляд документів, оновіть сторінку (клавіша F5) або натисніть тут.