Переглядів: 1564    Ідентифікатор матеріалу - 4454

Інформаційне повідомлення
№б/н від 14.06.2017
"Оновлені навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів"


Видавець:
Категорії:
, , , , ,
Навчальний рік:
Коментар оновлено: 14.06.2017Тексти оновлених програм для 5-9 класів
Якщо у вас не вантажиться онлайн перегляд документів, оновіть сторінку (клавіша F5) або натисніть тут.

Друкувати матеріал

Тексти програм з навчальних предметів, затверджені наказом МОН України від 07.06.2017 № 804, розміщені або готуються до розміщення на  (головна сторінка сайту, рубрика “Навчальні програми 5-9 клас 2017”), а також розміщуватимуться у виданні “Методичний порадник: організація та зміст освітнього процесу у 2017/2018 навчальному році“.

Про нові розміщення матеріалів в інформаційній системі та “Методичному пораднику” Ви можете дізнатися, переглянувши інформацію в рубриці “Огляд матеріалів” (“Огляд матеріалів за 2017 рік”), у якій зазначається про нові розміщені матеріали за датами, а також поновлення чи доповнення коментарів до матеріалів.

Інформація вноситься за конкретною датою. Після завершення місяця або року інформація в рубриці  узагальнюється і розміщується не за конкретною датою, а за місяцем розміщення. 

Дата розміщення конкретного матеріалу зазначається також у змісті “Методичного порадника”.

У процесі опрацювання оновлених програм пропонуємо скористатися матеріалами, підготовленими МОН України, проектом EdEra за сприяння МФ “Відродження”:

Ключові зміни в оновлених навчальних програмах для учнів 5-9 класів з усіх навчальних предметів розміщено також нижче в інформаційній системі.

Ключові зміни в оновлених навчальних програмах для учнів 5-9 класів з усіх навчальних предметів 

Завантажити всі прикріплені файлиЯкщо у вас не вантажиться онлайн перегляд документів, оновіть сторінку (клавіша F5) або натисніть тут.