Ідентифікатор матеріалу - 4650

Інформаційне повідомлення
№б/н від 05.07.2017
"Початкова школа: виховання на цінностях – у двох частинах"


Видавець:
Категорії:
, , , , ,
Навчальний рік:
Коментар оновлено: 15.07.2017нове видання академії
Якщо у вас не вантажиться онлайн перегляд документів, оновіть сторінку (клавіша F5) або натисніть тут.

Друкувати матеріал

Відділом початкової освіти КВНЗ КОР  «Академія неперервної освіти» підготовлено  навчально-методичний комплект «Початкова школа: виховання на цінностях» у двох частинах:

У методичному посібнику «Початкова школа: виховання на цінностях. Частина І. Національно-патріотичне виховання на уроках літературного читання» пропонуються розробки навчальних занять з літературного читання з використанням ефективних іннова­ційних методів і прийомів сучасної педагогіки, в яких система­ти­зовано практичний досвід вчителів початкової школи у сфері патріо­тич­ного виховання.

У методичному посібнику “Виховуємо патріотів: збірник виховних справ” пропонуються розробки годин спілкування, виховних заходів та сценарії перших уроків із використанням ефективних інноваційних методів і прийомів сучасної педагогіки, які розкривають сутність виховання на цінностях.

Видання адресовано вчителям початкових класів, вихователям груп продовженого дня, батькам.

У випуску інформаційно-методичного збірника департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації і КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти” №6 (200) 2017 опубліковано статтю Осадчого І.Г., Ткаченко Л.П., Романюк О.В., Ткаченко А.О., Матушевської О.В. “Про навчально-методичний комплект «Початкова школа: виховання на цінностях»,  у якій висвітлено зміст і специфіку підготовленого видання, склад авторських колективів, які працювали над створенням посібника і збірника. Якщо у вас не вантажиться онлайн перегляд документів, оновіть сторінку (клавіша F5) або натисніть тут.